Міжшкільна методична комісія вчителів початкових класів

Міжшкільна методична комісія  вчителів початкових класів Новозапорізької  гімназії «СМАРТ»   та Розумівської гімназії  «Темп»

Засідання №3 від 23.03.2021

  Протокол №3

засідання міжшкільної методичної комісії
 учителів початкових класів
Долинської сільської ради
Запорізького району
Запорізької області
від 23 березня 2021 р.


Присутні:
Шульга О.С.
Заставська Г.В.
Шрамко О.В.
Захарюта Н.С.
Сасанчина М.В.
Пятак Н.В.
Русанова Л.В.
Богоутдінова О.С.
Безсмертна Л.І.
Патана В.О.
Походєєва Н.В.


Форма проведення: дистанційна (асинхронна)


Порядок денний

1. Про розвиток наскрізних умінь молодших школярів засобами ігрових методів навчання
2. Про роль соціальних мереж у професії вчителя
3. Про інтерактивні інструменти для створення навчального контенту для молодших школярів

І. СЛУХАЛИ: Заставську Г.В. – керівника ММК, яка познайомила присутніх з розвитком наскрізних умінь молодших школярів засобами ігрових методів навчання (презентація)

ІІ. СЛУХАЛИ: Захарюту Н.С. – вчителя 2-Б класу Новозапорізької школи, яка розказала як інтегрувати соціальні мережі у навчальний процес

ІІІ. СЛУХАЛИ:  Заставську Г.В. – керівника ММК, яка представила курс С.О.Скворцової "Інтерактивні інструменти для створення навчального контенту з математики для молодших школярів"Рішення засідання ММКдистанційного 
1. Опрацювати матеріали дистанційного засідання
2. Залишити коментарі до засідання
3. Систематично вести сторінки власних блогів
4. Заповнити анкету для ЗОІППО з метою вивчення проблеми розвитку оцінювальної компетентності вчителів початкових класів


Презентація з Майстер-класу ЗОІППО Розвиток наскрізних умінь молодших школярів засобами ігрових методів навчання 19.03.2021р., м.Запоріжжя

5 комментариев:

 1. Дякуємо Заставській Ганні Володимирівні, що зберегла наш час на пошуки та ознайомила з потрібними в педагогічній роботі ресурсами для створення навчального контенту з математики.

  ОтветитьУдалить
 2. Опрацьований матеріал, на мою думку, обов'язково стане в нагоді (особливо під час дистанційного навчання - інтегруємо соціальні мережі у навчальний процес). Ігрові методи допомагають проводити цікаві та змістовні уроки, розвивати наскрізні вміння молодших школярів. Щиро вдячна колегам (особливо керівнику ММО) за матеріали!

  ОтветитьУдалить
 3. Щиро дякую Ганні Володимирівні за розгляд важливих питань сучасної освіти, за збагачення новими методичними ідеями та корисними практичними порадами!

  ОтветитьУдалить
 4. ХОЧЕТЬСЯ ВИСЛОВИТИ ЩИРУ ПОДЯКУ ГАННІ ВОЛОДИМИРІВНІ, ЯКА МАЙСТЕРНО ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ ММК, ОБРАЛА ДЛЯ РОЗГЛЯДУ ТА ЦІКАВО РОЗКРИЛА ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ. НАДАНУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ Я ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ОПРАЦЮВАЛА, РОЗДРУКУВАЛА МАТЕРІАЛ, БУДУ ВИКОРИСТОВУВАТИ У СВОЇЙ ПРАКТИЦІ. ЩЕ РАЗ - ДЯКУЮ!

  ОтветитьУдалить